Hakkımda

Anasayfa Hakkımda

Op. Dr. Selman DOĞANTEMUR

KBB Hastalıkları & Rinoplasti Uzmanı

1987 yılında Adana’da doğdum.

İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamladım.

Tıp fakültesi eğitimimi 2005-2012 yılları arasında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanlığı eğitimimi 2012-2018 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde aldım.

2018-2019 yılları arasında Osmaniye Kadirli Devlet Hastanesinde, 2019-2021 yılları arasında Adana’da özel bir hastanede KBB uzmanı olarak görev yaptım.

Mayıs 2021 tarihinden itibaren muayenehanemde hasta kabulü yapmaktayım.

Asistanlık eğitimimden itibaren burun ve yüz estetiği ile yakından ilgilenmiş olup yurt içi ve yurt dışında birçok eğitim ve kongreye katıldım.

Evli ve 2 çocuk babasıyım.

dogantemur-hakkinda

Adana Rinoplasti Uzmanı Dr. Selman Doğantemur
Bizi arayarak randevu için müsait saatleri öğrenebilir, anında randevu alabilirsiniz.

Bizden Kareler

Son derece konforlu, hijyenik, kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortamda hastalarımızı ağırlıyoruz. Adana Seyhan’da, kolay ulaşım imkanlarına sahip ofisimize sizleri de bekleriz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Biz sizlerin hayatını önemsiyoruz. Bunun için sürekli çalışıyoruz ve kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Deneyim

Tıpta her şeyde olduğundan daha önemlidir. Zor veya nadir karşılaşılan durumlarda ne ve nasıl yapılması gerektiğine deneyim ile daha kolay karar verilir.

Titizlik

Cerrahide titizlik olmazsa olmazdır. Bu sayede her türlü olumsuz durumu ez aza indirebileceğimiz gibi, en güzel sonucu da alabiliriz.

Bakış Açısı

Ne olursa olsun, ne gerekiyorsa amacımız sizi mutlu etmek. Bunun için farklı açılardan bakabilmek bazen daha doğru sonuçlar için yardımcı olur.

Kalite

Kalite bir bütündür. Bir sonuca götüren yolda yapılması gereken her şeyin olabildiğince doğru yer ve zamanda tam yapılmasıyla olur.

Üyesi Olduğumuz Dernek ve Kuruluşlar

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Yüz Plastik Cerrahisi Derneği, Çukurova KBB Derneği, Adana Tabip Odası, Türk Tabipler Birliği Üyesidir.

Dr. Selman Doğantemur